RENGINIAI

2018 m. Vilniaus miesto Bočių bendrija iškilmingai šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

2018 m. Vilniaus miesto Bočių bendrija iškilmingai šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Ta proga Vyriausybės rūmuose įvyko minėjimas ir didelis koncertas, kuriame pasirodė visi 17 bendrijos meno kolektyvų. Mus atėjo pasveikinti Vicekancleris Deividas Matulionis, Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė. Šimtmečiui buvo skirta ir Bočių vasaros kelionė į Gižycką, Lenkiją bei Naujųjų metų sutikimas Laikinojoje sostinėje, kur po ekskursijos Prezidentūroje bočiai užėmė visą Metropolį – kadaise ištaigingiausią miesto viešbutį.

Birželio pradžioje pirmąkart įvyko Vilniaus Bočių bendrijos organizuotas Baltasis Senjorų piknikas. Pašvęstas Vydūno 150-mečiui, jis prie Baltojo tilto pritraukė minią šviesiai apsitaisiusių, džiugiai nusiteikusių senjorų. Nuotaikingai vyko kineziterapeuto vedami mankštos pratimai, viktorina, taiči meistrų pasirodymas, dailiausios pikniko kraitelės rinkimai, knygų ir prizų dalijimai. Į renginį atvykę alytiškiai, latviai ir estai grojo ir dainavo linksmai besisukantiems rateliu pievoje. Tai buvo smagi šventė kūnui ir sielai. Norime, kad tai taptų tradicine švente visam miestui. Džiugu, kad idėją palaikė ir dalinai finansavo miesto savivaldybė.

Artėjantys renginiai

Kviečiame dalyvauti:

Balandžio 4 d. : 

Konferencija „A. Smetona- pirmasis Prezidentas“ . Renginys vyks Antakalnio seniūnijoje.

Organizatoriai: Bočių Antakalniečių skyrius, pirmininkė Gražina Berkelienė.

 

 

Balandžio 24 d.: 

Vilniaus Bočių  sveikatinimo projekto „Senjorų sveikos gyvensenos ir pozityvios energijos šaltiniai“ I dalis: “ Už sveiką mitybą“. 

Užsiėmimas vyks auditorijoje Studentų g. 39, buv. LEU patalpose, 14:00.

Paskaitą „Sveika mityba kaip būtina sąlyga žmogaus organizmui išvengiant ligų ir nutukimo“ praves biomedicinos mokslų dr., prof. Manefa Miškinienė. Bus kalbama apie kūno viršsvorį kaip išeminės širdies ligos, cukraligės ir kt. ligų priežastis. Kovos su juo  būdai (sveika mityba, sportas, stresų įveikimas ir kt.). Pozityvios emocijos kaip gyvybinės energijos šaltinis.  Baltymų, riebalų ir angliavandenių parinkimas, sudarant sveikos mitybos balansą. Praktiniams užsiėmimams vadovaus maisto paruošimo technologijos specialistė Jelizaveta Sinkevičienė, jai talkininkaus bočiukės savanorės. Jų pagamintą maistą čia pat po paskaitos skanaus visi šios projekto priemonės dalyviai. Skyriuose bus atrinkta 120 žm., dalyvaujančių visose trijose projekto priemonėse.   

Atsakingi: projekto vadovė prof. Zina Gineitienė, prof. Manefa Miškinienė

Gegužės 18 d:

,,Poezijos pavasario paukštė” .

Renginys vyks Antakalnio seniūnijoje.

Organizatoriai: Bočių Antakalniečių skyrius, pirmininkė Gražina Berkelienė.

Gegužės 24 d:

Pavasario Gegužinė Žvėryne.  

Vieta: pieva Neries pakrantėje prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką.

Organizatoriai:  Bočių Žvėryno skyrius, pirmininkė Jūratė Bytautienė, prof. Zina Gineitienė.

Dalyvauja: Valentina  Račkauskienė, Aurelija Bakutienė, kt. skyrių pirmininkai su meno kolektyvais, Vilniaus Bočių bendrijos nariai, svečiai.   

Birželio 4 d., antrad:

Senjorų Baltasis piknikas prie Baltojo tilto. 

Pradžia 14:00

Tai Vilniaus Bočių bendrijos sveikatinimo projekto „Senjorų sveikos gyvensenos ir pozityvios energijos šaltiniai“ II dalis.

Dalyvaus Vilniaus miesto Bočių bendrijos nariai, svečiai, sostinės senjorai. Pageidautina apranga: šviesiais rūbais, tinkamais sportiniams pratimams ir piknikui.

Programoje: gerosios sveikatinimo patirties dalinimasis, smagi fizinė mankšta raumenų ir laikysenos subalansavimui, Bočių maratonas, sportiniai žaidimai ir šokiai, dailiausios pikniko kraitelės rinkimai, viktorina, prizai, svečių muzikos ansamblis ir kiti geros nuotaikos numeriai. Siekis patirti: fizinio aktyvumo reikšmė gerai savijautai ir teigiamoms emocijoms.  Laukiamas dalyvių sk. – apie 300 žm.  Įėjimas laisvas.   Pilna programa bus paskelbta vėliau.

Atsakingi: proj. vadovė Zina Gineitienė, Valentina Račkauskienė, Vilija Tūrienė.

Piknikas yra prologas „Bočių Vasaros festivaliui“, kuris prasidės kitą dieną, birželio 5 d. bendra išvyka į Piarnu kurortą Estijoje (žr. Kelionės).

Naujienos

Gegužės 2 d.:

EURAG‘o, Vilniaus Bočių ir Socialinės darbo ir apsaugos ministerijos tarptautinė konferencija „Vyresnio amžiaus žmonių socialinės atskirties mažinimo aspektai šiuolaikiniame etape“.

Konferencija vyks SADM patalpose. Dalyvaus 45 asm. Iš 16 šalių. Atsakingi: Povilas Butkus, Evaldas Židonis, Vilija Tūrienė.